Slide Cover

IBM COGNOS ANALYTICS

Verilerini herkesten iyi bilme, başka kimsenin bulamayacağı yanıtları bulma ve en cazip veri hikayeleri sunma konusunda titiz bir veri araştırmacısı için Cognos Analytics, herhangi bir ekipte veri gurusu olmanızı sağlayacak şekilde tasarlanmış, kişisel bir analitik deneyimi sunar.

Otomatik veri hazırlığı ve doğal dilde üretim özelliği sayesinde verileri toplamak, gizli kalmış içgörüleri sunmak, etkileyici ve doğru görseller üretmek için yapay zeka desteğiyle anında bir uzman olacaksınız.

Gereken zamanda, yerde ve şekilde analitik

Web ya da mobil aygıtlar üzerinde aynı şekilde çalışan birleşik bir deneyime sahip olmanızı sağlayan Cognos Analytic, öngörüleri hızlı bir şekilde bulmanıza, analiz etmenize, oluşturmanıza ve paylaşmanıza olanak sunar.

Verilerinizin sizin için çalışmasını sağlayın

Verilerle çalışmak zahmetli değil, kolay ve verimli olmalıdır. Verilerle çalışırken kişilerin ve becerilerin alanını genişletebilirsiniz.

Verileri anında hayata geçirin

Yeni kılavuzlu ve kullanım kolaylığı sunan deneyim, dakikalar içinde göz alıcı görseller, bilgi görselleri, gösterge panoları ve raporlar oluşturmanızı sağlar.

Güvenebileceğiniz analitik

Güvenli işlem, sayılar üzerindeki riski ve tartışmayı ortadan kaldıran seçkin verilere erişimle elde edilir.

Bu içeriği paylaşın..
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Müşterilerimiz Ne Diyor?