Slide Cover

IBM MAXIMO APPLICATION SUITE

IBM® Maximo Application Suite kurumsal varlık yönetimi yazılımıdır. Maximo Application Suite ile varlık operasyonlarınızı ve iş süreçlerinizi yönetebilirsiniz. Mevcut uygulamalarınızla da entegre edebilirsiniz.

Kolaylaştırın, özelleştirin ve entegre edin

Maximo Application Suite, daha iyi planlama ve kontrol için tüm kurumsal varlıklarınızın koşulları ve iş süreçleri hakkında bilgi sağlar. Maximo Application Suite ile şunları yapabilirsiniz:

  • Sisteme hangi kullanıcıların giriş yapabileceğini ve her bir kullanıcının hangi işletmelere, uygulamalara ve menü seçeneklerine erişebileceğini yönetin.   
  • Ürün konfigürasyonlarını ve özelleştirmeleri geliştirme aşamasından üretim ortamlarına kolaylıkla aktarın.
  • Maximo Application Suite verilerine ve işlemlerine erişmek ve bunları izlemek için finansal uygulamanızı kullanmak üzere Maximo Application Suite’i, harici finansal uygulamalarınızla bütünleştirin.
  • İş ve yönetim süreçlerinizi otomatikleştirmek için iş akışı geliştirin ve uygulayın.
  • Maximo Application Suite, son derece özelleştirilebilir. Kullanıcı arayüzü, iş gereksinimlerinize uyacak şekilde uyarlanabilir. Uygulama Tasarımcısı ile kod satırı düzenlemeden grafik kullanıcı arayüzü ile işlem sağlanabilir.
  • Kurumsal uygulamaları entegre edin ve Maximo Application Suite ile çerçeve uygulamalarınız arasında iş akışı oluşturun.

Kurumsal Varlık Yönetiminde öncü olan IBM Maximo, Nesnelerin İnterneti’nden öngörüler çıkararak, hangi sektörden olursanız olun, bakım çalışmalarınıza odaklanmanıza ve varlıklarınızdan daha fazla değer elde etmenize yardımcı olur.

IBM Maximo, ortak bir platformdaki fiziksel varlıkları yönetmek için kapsamlı bir çözümdür. Maximo ile tüm varlık türlerini koruyabilir, sağlıklarını gerçek zamanlı olarak kontrol edebilir ve satın alma işlemlerinden kontrat yönetimine kadar global operasyonları kolaylaştırabilirsiniz. İşletme gereksinimlerinize göre kalıcı yada bulut ortamı uygulama yöntemlerinden birini seçebilirsiniz.

Günlük iş gereksinimlerini Maximo başlangıç merkezinde düzenleyerek her güne doğru bir şekilde başlayın.

Zamanlanmış ve zamanlanmamış işler için doğru zamanda doğru kaynakla harekete geçme planınızı tanımlayın.

Maximo çalışma merkezleri ve gösterge panoları sayesinde işe ve sonuçlara ilişkin 360 derecelik bir görünüm elde edin.

Tüm verileri tek bir yerde bulundurarak tüm program, proje ve iş çalışmalarını atayın ve takip edin.

IBM Maximo Size Neler Sağlar?

Beklenmeyen Duruş Süresinin Azaltılması

Varlık Arızalarını Minimize Etmek

Kaynakların kullanımını maksimize etmek

Varlık Güvenirliliğini Artırmak

Envanter Maliyetlerini Düşürmek

Güvenlik ve Risk Yönetimi

IBM Maximo Application Suite ile varlık yönetiminizi kolaylaştırın

Maximo, insanların, sensörlerin ve cihazların IoT verilerinin gücü ile birleştiğinde, varlıklardan uyarı sinyalleri sağlayabilir – plansız duruş süresini azaltır ve operasyonel verimliliği artırır. Bu veriler sayesinde, birden fazla sitede varlık kullanımında gerçek zamanlı görünebilirliğe yakınlık sağlar, ekipmanın faydalı ömrünü uzatır, varlıkların geri dönüşünü iyileştirir ve yeni satın alımları erteler.

Ekipmanların duruş süresi

% 5 - 20

azalır

Maximo sistemi, varlık kullanılabilirliği, güvenilirliği ve kullanımıyla ilgili işlemleri iyileştirir. Müşteriler, hem arıza süresinde hem de malzeme maliyetlerinde% 20’ye varan bir azalma rapor ederler.

İşgücü kullanımı

% 10 - 20

azalır

Uzun ve kısa süreli planlama dahil olmak üzere faaliyetlerin merkezi kontrolünü kazanın; önleyici, reaktif ve koşul tabanlı bakım; mürettebat yönetimi; kaynak optimizasyonu ve performans göstergeleri.

Envanter ihtiyacı

% 20 - 30

azalır

Fazla veya eski envanteri azaltın. Maximo sistemi envanteri doğru bir şekilde karşılamak için planlayabilir ve sözleşmeler için satıcı ilişkilerini yönetebilir.

Varlık kullanımı

% 3 - 5

azalır

Tek bir sistemden varlık dağıtımını, özellikleri, koşulları, kalibrasyonu ve maliyetini takip edin ve yönetin.

Ek Çözümler

Bu içeriği paylaşın..
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Müşterilerimiz Ne Diyor?