Slide Cover

IBM Maximo Asset Management

IBM® Maximo Asset Management kurumsal demirbaş yönetimi yazılımıdır. Maximo Asset Management ile varlık operasyonlarınızı ve iş süreçlerinizi yönetebilirsiniz. Mevcut uygulamalarınızla da entegre edebilirsiniz.

Kolaylaştırın, özelleştirin ve entegre edin

Maximo Asset Management, daha iyi planlama ve kontrol için tüm kurumsal varlıklarınızın koşulları ve iş süreçleri hakkında bilgi sağlar. Maximo Asset Management ile şunları yapabilirsiniz:

 • Sisteme hangi kullanıcıların giriş yapabileceğini ve her bir kullanıcının hangi işletmelere, uygulamalara ve menü seçeneklerine erişebileceğini yönetin.   
 • Ürün konfigürasyonlarını ve özelleştirmeleri geliştirme aşamasından üretim ortamlarına kolaylıkla aktarın.
 • Maximo Asset Management verilerine ve işlemlerine erişmek ve bunları izlemek için finansal uygulamanızı kullanmak üzere Maximo Asset Management’ı harici finansal uygulamalarınızla bütünleştirin.
 • İş ve yönetim süreçlerinizi otomatikleştirmek için iş akışı geliştirin ve uygulayın.
 • Maximo Asset Management, son derece özelleştirilebilir. Kullanıcı arayüzü, iş gereksinimlerinize uyacak şekilde uyarlanabilir. Uygulama Tasarımcısı ile kod satırı düzenlemeden grafik kullanıcı arayüzü ile işlem sağlanabilir.
 • Kurumsal uygulamaları entegre edin ve Maximo Asset Management ile çerçeve uygulamalarınız arasında iş akışı oluşturun.

Diğer Çözümlerimiz

Sorularınız ve merak ettikleriniz için bizimle iletişime geçin.


Intesasoft Yazılım Danışmanlık
Bilgisayar Hizmetleri San. ve Tic. Ltd. Şti.


Saray Mah. Küçüksu Cad. No:64/A
B Blok Daire:122 34768 Ümraniye - İstanbul

info@intesasoft.com
0 850 304 25 19

  Ankara Büyükşehir Belediyesi Başarı Hikayesi

  Ankara toplu taşıma hizmetleri kapsamında otobüs ve raylı sistemlerin işletilmesini sağlayan EGO, Ankara halkının toplu taşıma ve ulaşım ihtiyaçlarını güvenilir, hızlı, ekonomik, rahat ve memnuniyet verecek şekilde sunmayı hedefliyor.

  Devamını Oku
  Müşterilerimiz Ne Diyor?